Історія компанії

Історія створення та Місія компанії

Компанія ЛВТ Інжиніринг заснована у 2011 році людьми закоханими у світ інжинірингу, які не представляють своє життя без постійного розвитку та руху вперед. Наша Місія – давати нашим Клієнтам не просто комплексні системи водопідготовки, обладнання та реагенти, менеджмент високого рівня, а також дарувати частинку себе у всьому, що ми даємо Клієнту. Так ми домагаємося не тільки успіху в роботі, а й щастя, тому що любимо те, що робимо.

Спеціалізація компанії

Інжиніринг та виготовлення систем підготовки питної та технологічної води, очищення стічних вод, розробка хімічних програм корекційної обробки для відкритих та закритих контурів охолодження для промислових підприємств. Постачання обладнання та комплектуючих для систем промислової водопідготовки, хімічних процесних реагентів для обробки води від найкращих світових виробників, таких як Toray, Nalco, Pentair. Виконуємо монтажні, пусконалагоджувальні та сервісні роботи.

Наші

принципи

Індивідуальний підхід до кожного Клієнта, комфорт та увага у роботі.

Постачання обладнання кращих світових виробників галузі.

Якісний сервіс та виконання гарантійних зобов'язань.

Мета компанії

Надати нашим Клієнтам новітні технології водопідготовки, що забезпечують максимальну енергоефективність роботи систем водопідготовки та захист навколишнього середовища.

Партнери

ARICON
Clear Water tech
Endress+Hauser
EUROTROL
GEMU
GRUNDFOS
inge
KROHNE
Mettler Toledo
Nalco
PACIFIC OZONE
Pentair Water
Pure
Siemens
Toray
Wave Cyber
Zenon