Реагентна обробка парових котлів

Компанія LWT Engineering пропонує широкий вибір хімічних реагентів виробництва світового лідера цієї області «Nalco» (США). Їх різне застосування в процесах водоочищення та водопідготовки дозволяють підтримувати оптимальний водно-хімічний режим машин зворотного осмосу, нано- та ультрафільтрації, систем охолодження, парових котлів, складних систем водопідготовки.

 

Ефективна реагентна обробка, що застосовується разом із програмою внутрішньої обробки, сприяє подачі надійної безпечної пари. Наша внутрішня обробка уповільнює утворення мінеральних відкладень та зводить до мінімуму утворення корозії. Коректні хімічні продукти для внутрішньої обробки спільно з механічною та операційною компетентністю збільшують інтервал між чищеннями парового котла, а також його ефективність та виробництво пари.

 

Ми пропонуємо реагенти для захисту від корозії та відкладень поживного тракту парових котлів, внутрішньокотлової обробки, захисту пароконденсатного тракту. Спеціальні програми для харчових підприємств парові котли яких виготовляють пару "Кулінарної якості". 

Галузь застосування:

  • Парові котли середнього тиску.
  • Парові котли високого тиску.