Ультрафіолетові установки

Компанія LWT Engineering виконує проектування, монтаж та пусконалагодження установок ультрафіолетового знезараження води. 

Знезараження ультрафіолетовим випромінюванням є вдалою альтернативою дезінфекції хлором. Використання хлору, двоокису хлору, гіпохлориту та інших хімічних речовин, призначених для дезінфекції рідин, може завдати шкоди здоров'ю людей та навколишньому середовищу. Всебічно вивчена та випробувана технологія УФ-знезараження заснована на застосуванні вузької частини спектру випромінювання. УФ-випромінювання, довжина хвилі якого становить 200 - 400 нм, має велику практичну користь. Це випромінювання має широкий діапазон застосувань і може використовуватися, зокрема, для дезінфекції води, інактивації шкідливих мікроорганізмів, присутніх у рідинах, поверхнях та повітрі. Діапазон спектру «С» УФ-випромінювання має найбільш виражену бактерицидну дію. Випромінювання з довжиною хвилі 254 нм впливає безпосередньо на нуклеїнові кислоти (ДНК та РНК) мікроорганізмів. Внаслідок незворотних змін ДНК припиняється процес розподілу клітини – вона втрачає здатність до відтворення і, таким чином, втрачає свої патогенні властивості. УФ-випромінювання дозволяє зруйнувати понад 99,99% всіх патогенних організмів протягом кількох секунд дії без застосування хімічних речовин, без шкідливих побічних ефектів, а також недорого, ефективно та абсолютно надійно.

Обладнання являє собою комплексні системи-реактори на основі УФ-ламп, випромінювання від яких обробляє потоки води, що надходять в установку. Кожна УФ лампа поміщається у водонепроникний чохол, виготовлений з кварцового скла, яке не перешкоджає проходженню ультрафіолету. Доза УФ та кількість ламп для кожної окремо взятої сфери застосування розраховується окремо і залежить від витрати та характеристик оброблюваної води, типу біологічних організмів у воді, яку подають, а також вимог до мікробіологічного складу знезараженої води.

 

Галузь застосування:

  • Дезінфекція питної води – водоканали, підприємства.
  • Дезінфекція технологічної води – підприємства.